16 квітня 2019 року відбулася панахида за загиблими на виробництві, зокрема на Дніпровському металургійному комбінаті. Поминальна служба пройшла в Свято-Миколаївському соборі. Серед присутніх були і представники профспілки «Металургів».

На поминальну панахиду були запрошені керівники підприємств міста всіх форм власності, де мали місце нещасні випадки зі смертельними наслідками на виробництві, представники різних організацій, рідні загиблих на виробництві. Профспілку «Металургів» представили заступник голови профкому Ірина Пугачова і голова комісії з охорони праці Юрій Бунаков.

– За 2018 рік ПАТ «ДМК», на жаль, побило усі рекорди по виробничому травматизму, – розповідає Ірина Пугачова. – На підприємстві були і нещасні випадки зі смертельними наслідками та важкі травми з втратою працездатності. Причинами стали відтік кваліфікованого персоналу в зв'язку з виходом на «гарячу» консервацію (простоювання) ДМК у 2017 році, низький рівень заробітної плати, а також приход малокваліфікованих працівників після відновлення роботи підприємства. Не хотілося б наврочити, але сьогодні рівень травматизму зменшився. Сьогоднішній захід проводиться для того, щоб всі ми пам'ятали і знали про це. Кожен з нас, працюючи на виробництві, повинен думати не тільки про себе, але й товариша, який працює поруч, щоб вчасно його зупинити від необачного кроку. Ми не можемо зупинити травматизм, але ми до цього прагнемо і віримо тільки в краще!