20 серпня 2021 року на плацу військового комісаріату міста Кам'янське відбулося урочисте нагородження кращих бійців ТРО, волонтерів, представників громадських організацій та ін. Захід приурочено до Дня Незалежності України. Серед нагороджених – працівники ДМК-ДКХЗ, мешканці Кам'янського району та Дніпропетровської області, які входять до складу 99-го окремого батальйону територіальної оборони 108-ї бригади ТРО ЗС України, а також голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

Для підвищення обороноздатності, захисту інтересів громад у воєнний час створені підрозділи територіальної оборони (ТРО). В один з таких ТРО входять і працівники ДМК-ДКХЗ. Напередодні ювілейної річниці головного державного свята – Дня Незалежності України – кращих військовослужбовців відзначили грамотами та подяками.

В урочистостях взяли участь представники громадських організацій, волонтери, почесні гості, а саме: керівник ГО «Брати по зброї» в м. Кам’янське Богдан Житник, голова відділення підрозділу ГО «Державніцькі ініціативи Яроша» (ДІЯ) м. Кам’янське Володимир Груша, представники ТОВ «СПЕЦТЕХОСНАСТКА» та інші. Командир військової частини А7222 полковник А.І.Костенко вручив військовослужбовцям подяки та грамоти.

Прозвучало багато теплих слів і від запрошених. Привітав присутніх Олег Нагорний – голова профкому профспілки «Металургів», яка постійно підтримує військових.

– Вітаю всіх присутніх і гостей з Днем Незалежності. Бажаю всім міцного здоров'я, миру. Спасибі вам за те, що ви у нас є!

Командування 99 об ТРО подякувало волонтерам, підприємствам міста, громадським організаціям, профспілці «Металургів» і вручило їм подяки від імені особового складу частини.