В рамках міжнародної співпраці Світової Волонтерської Спілки і профспілки «Металургів» отримали чергову чисельну допомогу з Польщі. Завдяки нашому міжнародному партнеру з fundacja Stratpoints (місто Познань), та допомозі небайдужих поляків, які зараз майже щоденно допомагають українській армії боротися за незалежність України у війні з російськими терористами, протягом п’яти днів у Кам’янське прибули 13-ть великих посилок з термобілизною для ЗСУ.

Знаючи про таку велику партію заздалегідь, наш волонтерський хаб підготувався завчасно. Підрозділи різних категорій військ ЗСУ направили на адресу профспілки «Металургів» заявки, у яких були вказані кількість та розміри необхідної їм теплої термобілизни. Тому, дуже швидко деякі підрозділи дуже швидко та вчасно отримали комплекти виключно від профспілки «Металургів». Частина натівської термобілизни зарезервована для працівників КАМЕТСТАЛЬ, які є членами виключно профспілки «Металургів» і є мобілізованими у ЗСУ, а також потребують цю термобілизну.

Вся партія термобілизни з Польщі була закуплена на кошти, що надійшли з продажу книг польських та українських авторів на онлайн-аукціоні Allegro під назвою Autorzy Bohaterom.

Дякуємо нашим польським друзям та постійному представнику профспілки «Металургів» у Польщі Тетяні Олейник. Дякують всім небайдужим полякам і воїни української армії.

Разом ми – СИЛА!
Все буде Україна!!!
Jeszcze Polska nie zginęła!!!
Putin kaputt!!!