16 лютого 2021 року в музеї історії Дніпровського меткомбінату відбулася щотижнева оперативна нарада з профактивом профспілки «Металургів». На зустрічі з лідерами профспілкової організації, яку вів голова профкому Олег Нагорний, обговорювалися питання підвищення заробітної плати, охорони праці, оздоровлення членів профспілки та їх дітей, різні виробничі моменти, інші питання.

 1. Підвищення зарплати. Позаминулого тижня Олег Нагорний провів переговори з керівництвом керуючої компанії. Одне з питань – підняття рівня заробітної плати працівникам ДМК. Офіційно середня зарплата на комбінаті становить близько 16 тис. грн. Однак у значної частини працівників середньомісячний дохід складає близько 7-8 тис. грн., що не відповідає рівню життя й підштовхує людей до пошуку роботи за межами комбінату та України. На що було дано відповідь, що питання буде розглянуто найближчим часом. Нагадаємо, що у генерального директора сьогодні немає права прийняття рішення про підняття зарплати у зв’язку з тим, що комбінат знаходиться в стані банкрутства та санації. А поки, на адресу керуючого санацією ДМК профспілкою «Металургів» направлено лист щодо вжиття невідкладних заходів щодо підвищення заробітної плати працівникам підприємства.
 2. КСЦ «Дніпровець». Орендар КСЦ «Дніпровець» (компанія «МІКОМП», засновник – Олег Мороз) отримав письмове повідомлення від керуючого санацією, в якому повідомляється, що відповідно до плану санації даний об'єкт буде виставлено в кінці лютого 2021 року на аукціон через систему Prozoro, незважаючи на діючий 5-річний договір оренди та проведені ремонтні роботи й поліпшення на суму 4,3 млн. грн.
 3. Тур вихідного дня до 8-го Березня.
  • місяць: березень;
  • дати: 05-08.03.2021 р .;
  • тривалість: три дні;
  • хто може поїхати: працівники ДМК, які є членами профспілки «Металургів», їх дружина або чоловік (не працівники комбінату);
  • вартість: 20% (606 грн.);
  • куди добиратися: до Трускавця;
  • місце: новенький чотирьохзірковий готель європейського рівня «Алькор»;
  • харчування: триразове;
  • що входить у тур: екскурсії до Львова (Старе місто, головні собори), Тустань + «Карпатська Швейцарія»;
  • оздоровлення: джерела лікувальної води.
 4. Оздоровлення. За умови відновлення адміністрацією підприємства відрахувань на оздоровлення, передбачених Колективним договором, планується літнє оздоровлення за чотирма-п'ятьма напрямками курортів Чорного та Азовського морів.
 5. Оздоровлення дітей. Олег Нагорний ініціював проведення опитування на комбінаті про переваги членів профспілки «Металургів» стосовно літнього оздоровлення їхніх дітей у дитячих оздоровчих комплексах лісового, морського типів.
 6. Лікувальне оздоровлення. За підсумками періодичних медичних оглядів розглядається питання персонального оздоровлення диспансерної групи працівників ДМК (членів профспілки «Металургів») в одному з профільних санаторіїв України.
 7. Матеріальна допомога. Триває виплата матеріальної допомоги членам профспілки «Металургів», у тому числі в разі нещасного випадку на виробництві та підтвердження в нього коронавируса COVID-19.
 8. Охорона праці. Мило на складі комбінату є в повному обсязі, спецодяг теж.
 9. Виробничий побут. Тривають роботи по перевірці їдалень, робіт з прибирання в АБК структурних підрозділів і території комбінату. Об'їзди комісії відбуваються щотижня. Черговий об'їзд відбудеться 17.02.2021.

Звертайтеся зі своїми проблемами до профспілки «Металургів». Ми завжди готові допомогти вам! Нагадую, що щомісячний внесок у профспілці «Металургів» становить всього 0,5 відсотка.