Сьогодні ми з вами на прикладі розрахуємо вартість путівки на трьох. Завдяки рішенням профкому профспілкової організації «Металургів» будь-який працівник ДМК, який є членом профспілки, раз на три роки може взяти оздоровчу путівку з оплатою 10% від її вартості. Наприклад, в пансіонат «Адажіо» (смт Залізний Порт) подібна путівка обійдеться на 7 діб у червні всього в 420 грн. (або 60 грн. на добу). Так-так, 420 гривень – середня вартість продуктів, куплених за один похід у магазин!

Що робити, якщо хочеться взяти з собою на відпочинок ще й дитину (вік – до 18 років). І тут профспілка «Металургів» підставила своє плече, знизивши вартість путівки на дитину на 80% від повної вартості. Тобто улюблене чадо разом з батьком відправиться на ті ж 7 діб у Залізний Порт всього за 840 грн. (або 120 грн. на добу).

Крім цього, у члена профспілки «Металургів» є можливість здійснити свою поїздку разом з дружиною/чоловіком, які не є працівниками Дніпровського меткомбінату. В цьому випадку в сімейному бюджеті потрібно буде знайти половину повної вартості путівки, тобто 2100 грн. (або 300 грн. на добу).

Таким чином, працівник ДМК, який є членом профспілки «Металургів», має можливість гнучкої оплати за оздоровлення на морі – від 420 грн. (за одну людину) до 3360 грн. (за трьох). І це всього за 40 грн. на місяць (в середньому) профспілкових перерахувань зі своєї заробітної плати. Наприклад, в інших профспілках подібна поїздка на трьох обійдеться в 3,5 рази дорожче – 11520 грн.! Порівнюючи за добу відпочинку – 336 грн. (профспілка «Металургів») проти 1152 грн. (інша профспілка). При цьому величина профвнесків: на місяць – 40 грн. (профспілка «Металургів») проти 80 грн. або в рік – 480 грн. проти 960 грн.

Підсумуємо. Порівняльна таблиця наочно демонструє, що якщо працювати для людей, то можна знаходити прийнятні варіанти місць оздоровлення, вартість путівок до яких – у 3,5 рази дешевше. І це за вдвічі менші перерахування профвнесків в профспілку «Металургів». Ми завжди працює на благо людям. Приєднуйся до нас. Разом ми – сила!