Про це у соцмережах написала Наталія Ярцева з цеху водопостачання. У липні, завдяки профспілці «Металургів», вона разом із сім’єю оздоровлювалася в пансіонаті «Адажіо», що розташований у смт Залізний Порт. Всього ж від початку курортного сезону на українських та закордонних узбережжях чотирьох морів – Азовського, Середземного, Чорного та Червоного – вже відпочило понад 300 працівників ПАТ «ДМК», які є членами профспілкової організації «Металургів».

Залізний Порт – це курортне село на березі Чорного моря, що розташоване в степовій зоні Голопристанського району на півдні Херсонської області. У літню пору це невеличке селище перетворюється на справжній центр розваг і відпочинку. Тут є все, що необхідно для активного, цікавого проведення часу.

Клімат на курорті помірно-континентальний. Спека переноситься тут набагато легше, ніж в місті, повітря завдяки змішанню степових і морських повітряних мас збагачене йодом і бромом. Через віддаленість від промислових зон Залізний Порт вважається екологічно чистим курортом.

Відпочинок членів профспілки «Металургів» і їх сімей здійснюється в пансіонаті «Адажіо», який знаходиться в 10 хвилинах ходьби від лінії моря, продуктових магазинів, аптеки. У 15 хвилинах розташовані ринок і автостанція. На території є два сезонних відкритих басейни з баром і зоною відпочинку навколо, дитячий майданчик з аніматором, безкоштовний Wi-Fi, тенісний корт, сад і автостоянка.

Всі номери оснащені телевізором з супутниковими каналами, холодильником і кондиціонером, санвузлом (душем, умивальником і туалетом), бойлером (холодна і гаряча вода цілодобово). Харчування триразове: в день заїзду – немає сніданку; в день від'їзду – тільки сніданок. 8-денний тур в пансіонат «Адажіо» члену профспілки «Металургів» обійдеться всього в 10% від вартості путівки. Якщо ж «металург» вирішить оздоровиться з сім'єю, то оздоровлення його дитини буде коштувати 20% (діти до 3-х років – безкоштовно), а непрацюючого на комбінаті чоловіка або дружину – 50% від вартості путівки. Тобто три путівки йому обійдуться за ціною менш ніж одна, а це серйозна економія сімейного бюджету в наш непростий економічний час.

Працівникам ДМК, які є членами профспілкової організації «Металургів», і їх сім'ям пропонується провести свою відпустку в одному з найпопулярніших курортів Херсонської області, який вважається одним з кращих для відпочинку і оздоровлення. За 5 сезонів в пансіонаті «Адажіо» оздоровилося біля 2000 чоловік.

Більше інформації: