Кожному мешканцю Кам'янського бюджет міських ініціатив надає можливість взяти участь в освоєнні бюджетних коштів, призначених для поліпшення умов життя міста. Профспілка «Металургів» просить підтримати проект №65 створення адекватних і якісних умов для транспортування хворих у відділення медико-санітарної частини №8 на сайті «Громадський бюджет Кам'янського».

Бюджет участі – це інструмент активних мешканців, охочих змінити своє місто на краще. Будь-яка ініціатива кам'янчанина у віці від 14 років може бути реалізована в життя в разі перемоги проекту в опитуванні жителів нашого міста, яке проводиться на сайті «Громадський бюджет Кам'янського».

Профспілкова організація «Металургів» постійно працює над зниженням рівня захворюваності членів профспілки, які регулярно оздоровлюються на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України. Але на жаль, життя іноді диктує свої правила, в результаті яких людина не по своїй волі може потрапити в медичний заклад Кам’янського. Як йдуть справи з оснащенням міських лікарень ми прекрасно знаємо.

Тому профспілка «Металургів» допомагає і в цих питаннях. У вересні 2018 року міський лікарні швидкої допомоги була подарована недешева крісло-каталка італійського виробництва компанії OSD. В цьому році дорогий дерматоскоп був придбаний для медико-санітарної частини ДМК. Закликає профспілка і до підтримки корисної ініціативи №65 на сайті «Громадський бюджет Кам'янського», яка спрямована на створення належних санітарних умов для перебування хворих у відділенні МСЧ №8 (вул. Аношкіна, 67), а також надання умов для якісної діагностики пацієнтів в умовах приймального і терапевтичного відділень.

З детальними умовами проекту №65 «Придбання медичного обладнання та медичної апаратури для стаціонарних відділень ГУ« Спеціалізована медико-санітарна частина №8» можна ознайомитися на сайті« Громадський бюджет Кам'янського».

До кінця голосування залишилося дуже мало часу. Тому просимо активізуватися і проголосувати.