Незважаючи на складну економічну ситуацію, в якій зараз знаходиться ПАТ «Дніпровський меткомбінат», а також всесвітню пандемію, члени профспілки «Металургів» та їх сім'ї вже з червня 2021 року можуть оздоровитися на берегах Чорного та Азовського морів. Також профспілка подумала і про дітей металургів. У них є можливість відпочити на морі в ДОК «Сонячний».

Одним з пріоритетних соціальних напрямків для профспілки «Металургів» є оздоровлення працівників ДМК. З моменту заснування організації, 27 січня 2016 року, в середньому вже оздоровився майже кожен член нашої профспілки. За 4 роки, в 28 здравницях України своє здоров'я поправили понад 8,5 тисяч людей. Сьогодні оздоровчої компанії суттєво заважає коронавірус, який майже паралізував малий та середній туристичний бізнес. Однак, завдяки нашим соціальним партнерам, «металургам» запропоновані ряд цікавих турів як по Україні, так і за її межами.

Першими в цьому році околиці Львова, Трускавця й Тустані по путівці вихідного дня вже досліджували найактивніші «металурги».

Далі, з початку червня заплановані заїзди на відпочинок в українські пансіонати «Адажіо» (смт Залізний Порт), «Золотий берег» (Бердянськ) та «Сонячна Соната» (Кирилівка). З'явився в 2021 році й міжнародний напрямок. Члени профспілки «Металургів», при бажанні, можуть оздоровитися в Туреччині, Болгарії чи Єгипті.

На жаль, з різних причин, у 2021 році в ДОК «Лісова казка» не зможуть оздоровитися наші діти. Однак, у зв'язку з тим, що дітвора ось вже другий рік не оздоровлюється, головою профкому Олегом Нагорним прийнято рішення про пошук альтернативного дитячого табору. Ним став ДОК «Сонячний» (смт Лазурне) – оздоровниця з творчим і спортивним напрямком. На березі Чорного моря в них є все для чудового відпочинку та приємного проведення часу.

Також працівники ДМК завдяки нашій профспілці мають можливість цілий рік відновлювати своє здоров'я в санаторії «Курорт Орловщина» (Новомосковський р-н, с. Орлівщина).