Із наступного року зміниться механізм надання лікарняних і декретних виплат, а також допомоги на поховання.21 жовтня Президент України підписав Закон № 2620, яким депутати внесли зміни до Закону № 1105. Ці зміни наберуть чинності 1 січня 2023 року. За новим законом соціальні виплати надаватимуть і надалі, проте з деякими особливостями. Далі з’ясуємо, до яких змін готуватися.

Нічним вважається час з 10 години вечора до 6 години ранку. При роботі в нічний час встановлена тривалість роботи (зміни) скорочується на одну годину. Це правило не поширюється на працівників, для яких уже передбачено скорочення робочого часу.

З огляду на підвищення вартості комунальних послуг, суттєвого підвищення цін на продукти харчування та товари першої необхідності, профспілка «Металургів» підготувала письмове звернення до керуючого санацією ПАТ «ДМК» і першого заступника гендиректора підприємства про термінове ухвалення всіх необхідних заходів щодо підвищення заробітної плати працівникам ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

На адресу профспілки «Металургів» ДМК неодноразово зверталися працівники Дніпровського меткомбінату з проханням роз’яснити як проводиться атестація робочих місць. Наводимо статтю з довідника спеціаліста з охорони праці №12 за грудень 2018 року, де на питання чи повинні лабораторії гігієни праці, що здійснюють заміри небезпечних факторів, самі повністю заповнювати Карти умов праці відповідає експерт з охорони праці Ольга Чернетенко.

Тепер майстри, які забезпечують безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічного процесу на гарячих дільницях робіт Дніпровського меткомбінату, отримають пільгову пенсію за Списками №1 і №2 також як і підлеглий їм персонал.

16 квітня 2019 року в народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч директора з персоналу підприємства Андрія Михалюка з профактивом профспілки «Металургів» ДМК. Основне питання - збільшення рівня заробітної плати.

Про це на ранковій оперативній нараді з першими керівниками ПАТ «Дніпровський меткомбінат» повідомив генеральний директор підприємства Олександр Подкоритов.

Первинна профспілкова організація «Металургів» від імені працівників багатотисячного та містоутворюючого підприємства ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» міста Кам’янське Дніпропетровської області звернулася до Президента України Порошенко П.О. та Прем’єр-Міністра Гройсмана В.Б. Звернення стосувалися заяви Володимира Гройсмана про необхідність збільшення ціни на газ для населення.

23 жовтня в народному музеї історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулася зустріч директора з персоналу підприємства Андрія Михалюка з профактивом профспілки «Металургів» ДМК. Основне питання – підвищення з 1 жовтня 2018 року рівня заробітної плати трудящим комбінату.

Про це повідомив генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олександр Подкоритов на ранковій оперативній нараді з першими керівниками підприємства.

Про це стало відомо на минулій недавно зустрічі генерального директора ПАТ "ДМК" Олександра Подкоритова з профспілками і працівниками ремонтно-сервісного центру Дніпровського меткомбінату.