З 6 по 10 квітня у спортивному комплексі «Боско-Арена» міста Львів відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед всіх вікових категорій. У двох з них – серед дорослих та ветеранів – медалі виборював відомий атлет з Кам’янського Дмитро Сорока.

Традиційний VII Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті тренера-викладача ДЮСШ №3 Леоніда Сотника відбувся 10 грудня 2021 року в ДЮСШ №1 міста Кам’янське. Участь у змаганнях взяли 14 команд з Верхньодніпровська, Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Миколаєва, Покровська та Кам’янського.

З 11 по 15 листопада в Маріуполі відбувся чемпіонат Європи з армліфтингу, пауерліфтингу та строгого підйому на біцепс (версія WPL), в якому окрім українських спортсменів виступили також представники Болгарії та Молдови. У змаганнях взяли участь спортсмени з Кам'янського. Двоє з них є працівниками ДКХЗ, членами профспілки «Металургів». Наші армліфтери повернулися з п'ятьма медалями різної гідності. Організаційну та фінансову підтримку хлопцям надала профспілкова організація «Металургів».

З 9 по 12 вересня в селі Щасливцеве (Генічеський район, Херсонської області) відбувся міжнародний турнір «Кубок Азова», в якому крім українських спортсменів виступили також команди Вірменії та Молдови. Учасники визначали найсильніших у двох видах спорту – армліфтингу та пауерліфтингу (версія WPL). Кам'янське представили троє атлетів. Двоє з них – Дмитро Сорока та Сергій Пилипенко – є членами профспілки «Металургів».

7 жовтня 2020 року в КСЦ «Дніпровець» завершився капітальний ремонт сауни (все нове). Її розмір збільшений в два рази. Тепер перелік послуг в «Дніпровці» став таким самим як і у «МІКОМП» – басейн, спортзал і сауна. Сауна працює щодня.

Після нетривалого другого етапу ремонтних робіт, який тривав близько двох місяців, у вересні 2020 року відновив свою роботу культурно-спортивний центр «Дніпровець». Тепер городяни та працівники Дніпровського меткомбінату знову можуть відвідувати басейн і тренажерний зал. Металурги в окремі години – навіть безкоштовно!

29 серпня 2020 року в Центральному міському парку культури та відпочинку відбувся відкритий турнір з армреслінгу, приурочений до Дня Незалежності України. У змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів з Кам'янського, Дніпропетровської області та Полтави. Організаторами змагань виступили Управління молоді та спорту міськради та міська Федерація армрестлінгу. Цінні призи переможцям – вироби з кришталю – надала профспілкова організація «Металургів».

17 липня 2020 року в управлінні молоді та спорту Кам'янської міськради відбулося нагородження відомих спортсменів Едуарда Аноткіна й Дмитра Сороки. Подяки обласного рівня працівникам Дніпровського меткомбінату, членам профспілки «Металургів», з нагоди професійного свята вручив начальник управління молоді та спорту міста Едуард Коряк.

На початку червня, після відновлення роботи басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів в Україні, знову почав функціонувати культурно-спортивний центр «Дніпровець»! Завдяки ініціативі профспілки «Металургів» та реконструкції споруди його соціальним партнером – фірмою «МІКОМП», в розпорядженні металургів знову опинилися рідні басейн і тренажерний зал КСЦ, причому на безоплатній основі.

22 травня голова Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що починаючи з 1 червня 2020 року, третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу басейнів, спортивних комплексів і фітнес-центрів. Це означає, що басейн культурно-спортивного центру після майже річного простою відновлює свою роботу!

7-8 вересня 2019 року в Мінську (Білорусь) у клубі «Брюге» проходив I Кубок Європи з армліфтингу за версією APL. У змаганнях взяла участь і відома кам'янчанка Людмила Гайдученко, тренером якої є працівник доменного цеху ДМК, член профспілки «Металургів» Едуард Аноткін.