Урочисте вручення пам'ятних грамот і винагород працівникам автотранспортного цеху та управління залізничного транспорту напередодні професійних свят відбулися на оперативних нарадах активу профспілки.

Для профспілки «Металургів» ДМК вже стало доброю традицією нагороджувати заслужених працівників Дніпровського металургійного комбінату. Нещодавно в Україні відзначалися День працівників автомобільного транспорту (в 2018 році ця дата святкувалася 28 жовтня) і День залізничника (щорічно – 4 листопада).

Серед нагороджених – диспетчери, водії і слюсарі автотранспортного цеху. Є гідні професії і в управлінні залізничного транспорту – технік з обліку, машиніст-інструктор, мийник-прибиральник рухомого складу...

– Деякі професії з впевненістю можна віднести до унікальних, – розповідає голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний, який розпочинав свою трудову діяльність в АТЦ. – Наприклад, в автотранспортному цеху ДМК майже 35 років працює слюсар з паливної апаратури Сергій Іонович Лещенко. Паливна апаратура – це як вища математика. Таких фахівців в місті вже просто немає.

Вітання 16-ти працівників АТЦ і УЗТ ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів», відповідно відбулося 23 жовтня та 6 листопада в народному музеї історії комбінату. На оперативних нарадах активу профспілки за активну громадську позицію та з нагоди відзначення професійного свята заслуженим працівникам були вручені пам'ятні грамоти та грошові винагороди.