У житті кожного настає час, коли потрібно йти на заслужений відпочинок. Кому-то це свято дозволить цілком присвятити себе своїм близьким, друзям і родичам, для когось розмірене і спокійне життя не представляється цікавим. У будь-якому випадку, це період активних перетворень...

Для профспілки «Металургів» вже стало доброю традицією вітати з виходом на пенсію працівників Дніпровського металургійного комбінату, які багато років працювали на підприємстві. Минулого тижня подарунки з кришталю від профспілки «Металургів» були вручені відразу трьом працівникам агломераційного цеху №2. Співробітники профкому привітали випалювача Олександра Мазана, дозувальника гарячого повернення Марію Люту і машиніста конвеєра Ірину Гордієнко. Кожен з цих шанованих людей пропрацював у ПАТ «ДМК» не один десяток років.

О.Мазан прийшов на комбінат в 1987 році, пропрацювавши на ДМК 31 рік. Через 14 років після працевлаштування, Олександр Васильович був відзначений грамотою Кабінету Міністрів України. Трохи більше рідному підприємству віддала М.Люта. Протягом 32 років Марія Володимирівна працювала в управлінні залізничного транспорту і агломераційному цеху №2. І.Гордіенко прийшла на Дніпровський меткомбінат у 1992 році, а через три роки перевелася у АФ №2. Її трудовий стаж також суттєвий – 26 років!

Проводжуючи з почестями заслужених працівників на пенсію, профком «Металургів» ДМК подарував всім трьом частинку підприємства – кришталеві вази. Тепер продукція легендарного кришталевого цеху Дніпровського меткомбінату буде нагадувати їм про славні трудові будні і рідний колектив.