Шановні металурги, жителі Кам'янського, соціальні партнери та колеги! Від імені профспілки «Металургів» вітаю вас з наступаючими святами – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

У цьому році наша профспілкова організація виконала масштабну роботу. Ми брали участь у комбінатівських, міських та всеукраїнських заходах, реалізовували соціальні програми та проекти, покращували якість своєї роботи, не забуваючи про кожного з вас. Неспроста ряди членів ППО «Металургів» поповнюються.

У 2018 року ми ставили перед собою масштабні завдання. Завдяки злагодженим діям команди профспілки нам вдалося поліпшити ситуацію з охорони праці на ДМК і підприємствах соціальних партнерів профспілки «Металургів»; домогтися підвищення рівня заробітної плати; здійснити якісний контроль за станом побутових приміщень структурних підрозділів та їдальнь; збільшити чисельність членів профспілки «Металургів», членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів які оздоровилися на курортах Західної України, берегах Азовського і Чорного морів, інших місцях відпочинку. Не забували ми і про наших воїнів, завдяки яким у Кам'янському сьогодні мирно і спокійно.

Незважаючи на всі труднощі, з цими завданнями ми впоралися і нам є чим пишатися! Тому в першу чергу дякую колективу нашої первинної профспілкової організації «Металургів» за самовіддану працю, яку вони виконували не шкодуючи сил і часу. Дякую і наших соціальних партнерів за плідну співпрацю на благо трудового колективу.

Напередодні новорічних свят бажаю всім вам міцного здоров'я і бадьорості духу, цілеспрямованості і здійснення всіх задумів, благополуччя рідним і близьким, миру і спокою в кожному домі.

Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх бід і негараздів! Нехай цей рік буде краще, ніж попередній! І нехай він здійснить усі ваші мрії і увінчає успіхом майбутні зусилля.

Олег Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів»