Дорогі ветерани! Шановні металурги! Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті і примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Для українців 8 і 9 травня асоціюються з перемогою над нацистами в Другій світовій війні. У ці дні в далекому 1945 році Німеччина визнала свою капітуляцію. З 2015 року українці відзначають День пам'яті і примирення і День перемоги над нацизмом, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Свято перемоги з кожним роком віддаляється від нас. Але ми не повинні забувати про героїчні вчинки, які вчинили наші предки в ім'я свободи, честі і благополучного життя. Наша оцінка подій того періоду сьогодні стрімко змінюється. Однак поміняти нашу свідомість і ставлення до людей тієї епохи вона не зможе. Багатотисячний колектив профспілкової організації «Металургів» завжди шанує і шануватиме пам'ять про ті дні, про мільйони загиблих.

Пам'ятаючи про ті події, в першу чергу зичу всім вам миру, адже найцінніше на землі – це людське життя! Зі святом вас, ветерани і трудівники тилу! Низький уклін і вічна пам'ять, слава всім героям, які зі зброєю в руках захищали майбутнє України. Бажаю вам здоров'я і довголіття, добра і щастя! Нехай ця перемога надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини, любов до нашої країни. Сподіваюся ніхто і ніколи не побачить подібної страшної і кровопролитної війни.

Мирного неба Вам та Вашим родинам!

О.А.Нагорний, голова профкому профспілки «Металургів» ДМК