У ці липневі дні свій ювілей відзначила Олена Вікторівна Глущенко. Профспілка «Металургів», адміністрація агломераційного цеху №2, колеги, рідні та друзі вітають іменинницю з днем ​​народження та ювілейною датою!

Родом Олена Глущенко з Донбасу. До війни разом з сім'єю вона проживала в Луганській області. Коли почалися бойові дії їм довелося виїхати з рідного міста. Сім'я відправилася на пошуки нового свого місця проживання.

Першим містом, куди Глущенко разом з дочкою вирушила, став Тернопіль. Життя почало налагоджуватися, вдалося працевлаштуватися. Але «своєю» на чужині себе вона так і не відчула. Тому, цілком логічно, що Тернопіль змінився на Полтаву, тим більше в цьому обласному центрі вчителькою працювала тітка Олени Вікторівни.

Але повністю пустити коріння вдалося тільки в Кам'янському, куди завдяки щасливому випадку перебралася Олена. Тут вона знайшла житло, пішла в школу донька, сама ж наша героїня влаштувалася працювати на Дніпровському меткомбінаті, в агломераційний цех №2, машиністом конвеєра в 3-ю технологічну бригаду. В результаті з'явилося багато друзів. На хорошому рахунку Глущенко і у адміністрації цеху. Старший змінний майстер виробництва Сергій Анатолійович Манейчик відгукується про неї як про виключно добросовісну і дисципліновану трудівницю.

Нещодавно Олена Вікторівна Глущенко відзначила свій 50-річний ювілей! За доброю традицією привітав ювіляра і профком «Металургів». На пам'ять про комбінат, О.Глущенко була подарована кришталева ваза – продукція легендарного кришталевого цеху ПАТ «ДМК».

До привітань також приєднуються адміністрація агломераційного цеху №2, колеги, рідні, друзі. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, миру та любові і, звичайно ж, здійснення всіх заповітних і добрих побажань.