25 жовтня в народному музеї історії ДМК відбулася зустріч директора по персоналу Андрія Михалюка з головами цехових комітетів ППО «Металургів». На цій зустрічі обговорювалися питання підвищення тарифів і окладів працівникам ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з 1 жовтня 2017 року.

Спочатку директор з персоналу А.В.Михалюк нагадав присутнім про те, що комбінат нещодавно вийшов на основні свої потужності.

– Завдяки тому, що комбінат у короткі терміни вийшов на свої виробничі параметри, керівництвом ПАТ «Дніпровський меткомбінат», як раніше і було обіцяно, прийняло рішення підвищити з 1 жовтня 2017 року тарифи і оклади – на 15% робітникам та на 10% адміністративному персоналу всіх структурних підрозділів підприємства.

З інформації, яку надав присутнім директор з персоналу ДМК, стало відомо, що на додаткові 4% можуть розраховувати працівники доменного, конвертерного, прокатного та агломераційного №2 цехів. Тобто пройде підвищення зарплатні на 19% тарифів і окладів усіх лінійних професій, включаючи начальників дільниць, окрім простіших скрізних професій. Також на 19% можуть розраховувати працівники 5-6 розрядів деяких професій управління залізничного транспорту, цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики. 19% збільшення заробітної платні отримають і працівники 5-6 розрядів цеху ремонту металургійного обладнання, ремонтно-механічного та електроенергоремонтного цехів ремонтно-сервісного центру: слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, електромонтери по ремонту та обслуговуванню електрообладнання та лінійні керівники цих трьох структурних підрозділів.