Басейн, сауна, спортзал і тренажерка КСЦ «Дніпровець» заслужено користуються попитом у працівників ДМК і городян. До недавно багато відвідувачів культурно-спортивного центру скаржилися на труднощі з оплатою послуг, які надає центр. Сьогодні в рішенні даного питання зроблено суттєвий крок вперед – в фойє КСЦ встановлений термінал Easypay, за допомогою якого є можливість оплатити послуги.

Про нововведення профспілці «Металургів» розповів директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк.

– Наш культурно-спортивний центр для працівників ДМК і жителів Кам'янського надає ряд платних послуг (прейскурант цін на надання платних і безкоштовних послуг на базі КСЦ «Дніпровець» наводиться нижче – прим. автора). Після установки нового терміналу Easypay оплачувати ці послуги стало набагато легше. Для цього в терміналі необхідно вибрати: розділ "ДМК"; потім "КСЦ «Дніпровець»"; необхідну платну послугу, що надається в спортивному, тренажерному залах, сауні та басейні. Далі вводимо номер свого мобільного телефону, SMS з якого в разі втрати квитанції про оплату можна буде пред'явити інструкторові, і клавішу «Сплатити». Ось і все.

Сплатити за платні послуги центру можна тільки в будівлі КСЦ «Дніпровець», який розташований за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Іванівська, 53.