Через три тижні спортивний об'єкт культурно-спортивного центру «Дніпровець» знову функціонує. У басейні змінювалося обладнання для знезараження води. Як і раніше працівники Дніпровського меткомбінату, члени профспілки «Металургів» ДМК можуть відвідувати споруду культурно-спортивного центру абсолютно безкоштовно.

14 січня 2019 року поблизу зупинки «Славутич» у ДТП потрапив син робітниці ВТК ПАТ «ДМК» Єгор Пилєв. Зараз він перебуває в реанімації і йому потрібна допомога всіх небайдужих.

У чергових випусках друкованих виданнь було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.

Змагання серед членів профспілки «Металургів» відбудуться на якісних столах більярдного клубу «Дніпро» 6-7 лютого 2019 року.

На щотижневій оперативній нараді з профактивом профспілки «Металургів» ДМК, яку вели заступники голови профкому Віталій Ровков та Ірина Пугачова, обговорювалися питання роботи комбінату, охорони праці, виробничого побуту, спорту і культури на підприємстві.

В результаті установки 2,2 тис. енергоефективних LED-світильників Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча буде економити 60% електроенергії на освітленні. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК ЕСКО.

Старший апаратник киснево-компресорного цеху Олександр Мандудакі працює на Дніпровському меткомбінаті з 2005 року, є членом профспілки «Металургів». Напередодні минулорічного Дня металурга його портрет був поміщений на Алею трудової слави імені Миколи Волобуєва.

Про це повідомляє прес-центр федерації професійних спілок України на своєму сайті.

На адресу профспілки «Металургів» регулярно надходили скарги від працівників ДМК у зв'язку з відсутністю гарячої води в душових побутового корпусу №3. 10 січня 2019 року комісією комбінату, до складу якої увійшли представники управлінь промислової безпеки та головного енергетика, санітарно-технічної лабораторії, в присутності представника профспілки «Металургів» і начальника цеху підготовки виробництва провела цільову перевірку БК-3.

У 2018 році в змаганнях, які йдуть в залік спартакіади ДМК, взяли участь близько 200 спортсменів-аматорів. У минулому сезоні боротьба велася в 14-ти видах спорту, за підсумками яких визначився переможець – команда конвертерного цеху.

У чергових випусках друкованих виданнь було опубліковано статті про діяльність профспілки «Металургів» ДМК.

Одним з пріоритетних соціальних напрямків профспілки «Металургів» Дніпровського меткомбінату є оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей, воїнів АТО, а також ветеранів ДМК. За 12 місяців 2018 року на курорти Західної України, берега Азовського і Чорного морів, інші місця відпочинку профспілкою було видано 3710 путівок.