Чергове засідання спільного представницького органу (далі – СПО) трьох профспілкових організацій ДМК щодо прийняття нового Колективного договору в ПАТ «Дніпровський меткомбінат» пройшло в народному музеї історії підприємства в кінці грудня 2018 року. Ініціатором відновлення переговорів з підготовки та укладення нового Колдоговору виступила профспілка «Металургів».

Нагадаємо, що правовий акт, який регулює соціально-трудові відносини між роботодавцем ПАТ «ДМК» і повноважними представники працівників, якими є профспілки металургійного підприємства, не переглядався з 2012 року. У Колективний договір включаються взаємні зобов'язання сторін з різних питань. Зокрема, забезпечення умов виконання виробничих завдань, охорони праці, заробітної плати, нормування праці, соціального захисту працівників та ін. Всього в чинному документі 13 розділів.

Профспілка «Металургів» ДМК на останньому засіданні представляли голова СПО Ірина Пугачова, а також члени комісії Юрій Бунаков, Наталія Онопа, Олександр Чабан. Присутні представники трьох профорганізацій Дніпровського меткомбінату обговорили і внесли ряд пропозицій щодо поліпшення Колдоговору. Розглядався 4-й розділ «Охорона праці» правового акту.

Наступне засідання спільного представницького органу заплановано на 10 січня 2019 року.