На адресу профспілки «Металургів» ДМК звернулися працівники дільниці випалювання вапна конвертерного цеху з проханням придбати їм мікрохвильову піч для розігріву їжі в обідню перерву. Голова профкому Олег Нагорний пішов назустріч робітникам, і мікрохвильова піч була закуплена й передана колективу.

1794 mikrovolnovka1

Цінний подарунок енергетикам вручила заступник голови профкому з охорони праці та виробничого побуту Ірина Пугачова. Зроблено це було на змінно-зустрічному зборі.

– Для профспілки «Металургів» ДМК стало доброю традицією робити цінні подарунки цехам, де працюють члени нашої профспілки (раніше мікрохвильовки вручалися в агломераційному цеху №2, автотранспортному, на іншій дільниці конвертерного та інших цехах, а також ЕЕРЦ РСЦ). На прохання працівників КЦ ми даруємо для всіх вас новеньку мікрохвильову піч фірми Elenberg, – сказала Ірина Анатоліївна. – Користуйтеся нею на здоров'я!

Далі І.Пугачова розповіла про роботу, яку проводить профспілка «Металургів» останнім часом: про зарплату; про безкоштовні путівки в санаторій-профілакторій для членів профспілки; про матеріальну допомогу в розмірі близько 2000 грн., яку можна отримати потерпілому або його родичу у разі нещасного випадку на комбінаті; про оздоровлення, охорону праці на комбінаті й багато іншого.