У 2016 році для оперативного вирішення питань з перешиття спецодягу нашими колегами з профспілки «Металістів» було ініційовано відкриття швейної майстерні, яка функціонувала на дільниці складського господарства і централізованого постачання складу сцеподягу цеху підготовки виробництва. Корисній ініціативі бути, сказало керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і в травні того ж року майстерня відкрилася. Здавалося б – добре! Ось тільки є одне «але», з тих пір майстерня не забезпечувалася необхідним швейним приладдям.

Після скарг співробітників ДМК в профспілку «Металургів» на тривалий період перешивання спецодягу в швейній майстерні, профспілка «Металургів» зайнялася цим питанням. Стало відомо, що з моменту відкриття швейної майстерні ні ініціатор ідеї, ні новий аутсорсер QFM, на балансі якого знаходиться майстерня, жодного разу не забезпечували майстерню інвентарем і швейним приладдям.

Для забезпечення всім необхідним, призначеного для ремонту спецодягу, профспілка «Металургів» в черговий раз звернулася до відділу постачання комбінату, де допомогли дістати необхідний швейний інвентар. Представник ВМТП зв'язався з постачальником ЗІЗ і в найкоротші терміни необхідні матеріали були отримані.

Найближчим часом робота швейної майстерні повинна бути відновлена.