19 липня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження, яка була приурочена до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. В актовому залі управління ПАТ «Дніпровський меткомбінат» нагороджували працівників підприємства.

З нагоди свята заслужені нагороди кращим працівникам Дніпровського металургійного комбінату вручили мер Кам'янського Андрій Білоусов, генеральний директор ДМК Олександр Подкоритов, голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний та інші.

– День металурга для всіх нас особливе свято. Професія металурга виховує в людях силу волі і працьовитість, – говорить Олег Нагорний. – Зараз в країні важкий час. Важкий час настав і для нашого містоутворюючого підприємства. З усією впевненістю хочеться сказати, що металургам по плечу будь-які труднощі, і ми їх обов'язково подолаємо.

Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів» Олег Нагорний привітав трудовий колектив з професійним святом, побажавши йому та їхнім родинам міцного здоров'я, миру, добра і благополуччя, а рідному підприємству – стабільності і процвітання!

До Дня металурга за високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у профспілковий рух на комбінаті Олег Анатолійович нагородив грамотами первинної профспілкової організації «Металургів» ДМК кращого голову цехового комітету Яніну Неклесу (УСП УК), кращого дільничого голову цехового комітету Віктора Бельмаса (МБЛЗ КЦ).

– Своє подальше життя я планую пов'язати з Дніпровським меткомбінатом, металом і всім іншим. Мені це дуже подобається – я люблю свою професію, – ділиться враженнями оператор машини безперервного лиття заготовок конвертерного цеху Віктор Бельмас. – Хотілося б, щоб підприємство працювало, люди отримували гідну заробітну плату, щоб нікуди не виїжджали. Ми і так зараз втрачаємо хороші кадри, які їдуть за кордон.

За активну громадянську позицію свою нагороду отримав і начальник сортопрокатної дільниці прокатного цеху Костянтин Геймур.

Генеральний директор комбінату Олександр Подкоритов привітав трудівників підприємства з Днем металурга, нагородивши кращих за професіями та переділів дипломами та почесними грамотами. Серед тих, кого він зазначив, був і ведучий інженер електротехнічної лабораторії, член профспілки «Металургів» Володимир Донюш.

– На комбінаті я працюю з 2001 року, – розповідає В.Донюш. – В ЕТЛ працюю з першого дня трудової діяльності. За 18 років пройшов шлях від слюсаря-електрика 5-го розряду до ведучого інженера. Вітаю всіх з Днем металурга, нашим професійним святом. Бажаю здоров'я, миру, успіхів і стабільної заробітної плати!

Відеосюжет телеканалу ТРК МІС

Світлини

https://photos.app.goo.gl/ea7kymT9oPfmPDBu6