Ювілейний день народження 22 грудня відзначила машиніст конвеєра агломераційного цеху Тамара Костянтинівна Супрун, яка в агломераційному цеху працює з 2000 року.

Не секрет, що умови праці в АФ №2, м'яко кажучи, не з легких, але цієї скромній, працьовитій жінці до труднощів не звикати. Так склалася доля, що їй поодинці довелося ставити на ноги трьох дітей, переживши чимало життєвих випробувань. Однак наші жінки на своїх тендітних плечах здатні витримати будь-які тяготи. І приклад Тамари Костянтинівни це ще раз доводить.

У колективі другої бригади її поважають за доброту, чуйність, вміння вислухати і допомогти. Старший змінний майстер Володимир Гуртовий відгукується про неї як про виключно добросовісну, старанну трудівницю. Такої ж думки і всі, хто працює поруч з Т.Супрун, – людина вона відповідальна і безвідмовна. Сама ж іменинниця вважає, що їй дуже пощастило з таким дружним колективом, який став для неї другою сім'єю. Особливо вдячна за підтримку і чуйність своїй напарниці Наталії Зуєвій, яка допомогла їй освоїти нелегку спеціальність машиніста конвеєра. І, зрозуміло, в ювілейний день народження Тамару Супрун раніше всіх привітає її сім'я, в тому числі – обожнювана внучка Поліна.

Адміністрація комбінату, профспілка «Металургів» та колектив агломераційного цеху гаряче і сердечно вітають Тамару Костянтинівну Супрун з ювілейним днем народження! Від щирого серця їй бажають завжди залишатися такою ж чарівною, усміхненою, випромінювати ауру тепла і доброти. Міцного Вам здоров'я і благополуччя, нев'янучої молодості та краси.

Джерело: dmkd.dp.ua