З метою забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання трудової та виробничої дисципліни видано наказ Генерального директора ПАТ «Дніпровський меткомбінат» О.Л.Подкоритова «Про роботу комбінату в День релігійного свята Трійці та в День Конституції України».

Про позитивний результат на вірусну інфекцію COVID-19 у працівників ДМК остаточно стало відомо 23 і 24 квітня 2020 року. Підтвердила діагнози лікарня №7 міста Кам'янське. Оскільки ці працівники є членами профспілки «Металургів», їм на лікування була виділена безповоротна матеріальна допомога. Гроші переведені на розрахункові рахунки працівників.

Чергове засідання центральної комісії ДМК із соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності відбулося сьогодні, 23 квітня 2020 року. На засіданні були присутні четверо представників профспілки «Металургів». Розглянуті листки непрацездатності, які надійшли, на предмет правильності їх видачі, оформлення та відповідності всім нормам законодавства України.

До профспілки «Металургів» звернулися працівники Дніпровського меткомбінату, які добираються на роботу комбінатівським транспортом, який забезпечує доставку працівників ДМК на робочі місця.

У зв'язку з завантаженістю автомобілями і платною стоянкою в районі центрального входу ЦКПП, віддаленістю ДЦ і АФ №2 від КПП №2 (біля КЦ), у профспілку «Металургів» звернулися працівники аглодоменного переділу, які добираються на роботу особистим автотранспортом і залишають свої транспортні засоби в районі будівлі управління ДМК та КПП №4.

Чергове засідання центральної комісії ДМК із соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності відбулося 6 квітня 2020 року. На засіданні були присутні четверо представників профспілки «Металургів».

У зв'язку з введеними в Україні карантинними заходами, дістатися на роботу в Кам'янському стає все складніше. З 6 квітня уряд України посилює заходи, пов'язані з коронавірусом COVID-19. Як тепер добиратися до місця роботи? Зараз це основне питання, яке задають працівники підприємства профспілці «Металургів».

Рішення було прийнято 31 березня 2020 року на онлайн засіданні профспілкового комітету «Металургів» ДМК шляхом голосування. Тепер член ППО «Металургів», в разі підтвердження у нього діагнозу вірусної інфекції COVID-19, на перші дні лікування одноразово отримає від профспілки 1000 грн. безповоротної матеріальної допомоги.

Генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» видав наказ по ПАТ «ДМК» №287 від 25.03.2020 року «Про недопущення виникнення та неконтрольованого поширення вірусної інфекції».

Ще минулого тижня у зв'язку з карантинними заходами, введеними Кабміном України, на оперативній нараді у генерального директора ДМК завдяки ініціативам профспілки «Металургів» і керівників структурних підрозділів прийнято рішення про допуск особистого транспорту працівників підприємства на територію комбінату. Сьогодні місце біля КПП№2 розчищено, шлак завозиться, співробітники – паркуються.

Генеральний директор ПАТ «Дніпровський меткомбінат» видав наказ №286 від 25.03.2020 року «Про зміну п.2 наказу від 18.03.2020 №262».