У 2018 році профспілка «Металургів» б'є всі рекорди по оздоровленню, які були досягнуті з моменту створення організації. Щоб завершити рік, що минає на мажорній ноті, профкомом профспілки було прийнято рішення організувати короткий оздоровчий і ознайомлювальний різдвяний тур. В результаті, до Трускавця вирушили відразу 25 чоловік. Вирушили, щоб зануритися в атмосферу передноворічного Львова.

Перший масовий заїзд відбувся 25 грудня. Незважаючи на труднощі з придбанням залізничних квитків, в пункт призначення – новенький трускавецький 4-х зірковий готель «Алькор» – все прибули вчасно. Наступний день для туристів з Кам'янського став найбільш насиченим. Спочатку вони відвідали наскальну фортецю «Тустань», яка є одним з найкрасивіших і мальовничих місць в Україні. Гостей державного історико-культурного заповідника очікували: унікальний колодязь – кам'яна «цистерна», видовбаний в скелі; 3 тисячі пазів в скелях, куди вставлялися дерев'яні конструкції; джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на якій відбувається фестиваль середньовічної культури «Тустань». Завершилася велика програма відвідуванням міста-курорту Сходниці.

Цікавим і насиченим вийшов третій день. На цей раз працівників ДМК і їх сім'ї очікувала екскурсія по старому Львову, відвідування його головних соборів і, звичайно ж, шопінг. Традиційно улюбленими місцями паломників є Площа Ринок, яка зберігає дух середньовіччя. Крокуючи по прокладеній бруківці, можна спостерігати мальовничі будівлі, античні скульптури. Традиційно гості Львова милуються Ратушею з красивою вежею. Зручною є і інфраструктура туристичного центру. З площі в різні боки направляються 8 вулиць і безліч екскурсійних маршрутів.

Дуже цікаво, особливо дітям, в майстерні шоколаду, яка знаходиться неподалік від площі. Це єдине місце в країні, де вручну виготовляють шоколадні ласощі. Львівські майстри кондитерської справи ще в 19 столітті славилися в усьому світі, забезпечуючи європейських аристократів своїми солодкими і смачними шедеврами. У львівській Майстерні шоколаду старовинна рецептура зберігається дуже дбайливо. В цьому місці можна насолодитися смаком і красою цукерок ручної роботи, гідних імператорів.

Львів цікавий в будь-якому напрямку. Хоч куди піди, скрізь відчувається дух старовини й витонченості. Відвідавши столицю Західної України ви в неї закохаєтесь з першого погляду. Закохалися у Львів і кам'янчани.

Завдяки позитивним відгукам наших членів профспілки, головою профкому Олегом Нагорним було прийнято рішення продовжити розпочату традицію. Вже з 10 січня в цьому ж напрямку відправляється друга група наших працівників, чисельність якої зросла до 32 чоловік. Всього ж у 2019 році нас чекають 8-м подібних подорожей. Пропонуємо ознайомитися з графіком турів вихідного дня, в які крім екскурсій входять проживання в 4-х зірковому готелі «Алькор» (3 доби) і 3-х разове харчування.

  • 2-й тур: з 10 по 14 січня;
  • 3-й тур: з 7 по 11 березня;
  • 4-й тур: з 8 по 12 травня;
  • 5-й тур: з 14 по 18 червня;
  • 6-й тур: з 22 по 26 серпня;
  • 7-й тур: з 11 по 15 жовтня;
  • 8-й тур: з 22 по 26 грудня.