Нововведення завжди насторожують, а особливо у сфері оздоровлення. Перевірені раніше багатьма членами профспілки «Металургів» місця відпочинку на берегах Чорного та Азовського морів, а також курортах Західної України вже давно випробувані і, отже, знайомі. Сподобався активним «металургам» і новий тур вихідного дня. Тепер для багатьох довгі вихідні на свята перетворилися в клуб за інтересами, в симбіоз відпочинку і подорожі.

Через 4-и місяці вже сміливо можна стверджувати: путівці вихідного дня – бути! Запис на популярні тури закінчується задовго до дати чергової «вилазки». Станом на 1 квітня 2019 роки за 5 поїздок вже оздоровилися 113 працівників ПАТ «Дніпровський меткомбінат», які є членами профспілки «Металургів», а також членів їх сімей. На наступні 5 (протягом травня) заплановано ще стільки ж. Так що до кінця весни кількість відпочиваючих перевалить за 250 чоловік. Якщо ж враховувати, що поїздка у тур вихідного дня не впливає на черговість відпочинку на морських узбережжях і курортах Західної України, то завдяки ініціативі голови профкому профспілки «Металургів» Олега Нагорного насолоджуватися видами околиць міст Трускавець, Львів і Східниці можна буде ще дуже довго.

«Від усього колективу групи хочу подякувати профспілці «Металургів» за незабутні враження від поїздки в тур вихідного дня «Трускавець-Львів» (17-20.02.2019). Скільки позитивних емоцій, скільки радісних хвилин нам подарували піші прогулянки вулицями Трускавця. Це місто багате на мінеральні води – «Нафтуся», «Юзя», «Марія», «Східницька» та інші. А насичені і дивовижні екскурсії в заповідник Тустань та поїздка до Львова…», – розповідає про свої враження працівник управління комбінату Марина Большова.

Тустань – це державний історико-культурний заповідник, популярна туристична перлина, візитна картка карпатського краю. Назва наскальної фортеці Тустань (IX-XIII ст.) за однією з версій походить від митниці: «Тустань!» – тут стань, зупинись! Це місце незмінно приваблює туристів. Тут гостей чекають: унікальний колодязь – кам'яна «цистерна», видовбаний в скелі; 3 тисячі пазів в скелях, куди вставлялися дерев'яні конструкції; джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на якій проводиться фестиваль середньовічної культури «Тустань».

«Порадувала нас і унікальна архітектура старого Львова», – продовжує М.Большова. – «Площа Ринок, ратуша, театр опери та балету ім. С.Крушельницької; величні храми, церкви, костели; карамельна і пряникові майстерні, шоколадна фабрика; славнозвісна львівська кава в «Копальні кави», будинок легенд і ще багато-багато іншого, від чого захоплює дух.

Хочу подякувати агентству, яке надало професійних гідів, а також адміністрацію сучасного готелю «Алькор», в якому відпочивала делегація з Кам'янського, за затишну атмосферу, привітний обслуговуючий персонал, смачні страви, надання бювету з мінеральними водами, чисті просторі комфортні номери, за наше оздоровлення! Профспілці «Металургів» дякую за наш насичений і незабутній відпочинок!»

Подібних відгуків безліч. Завдяки цим позитивним відгуками наших членів профспілки, Олегом Нагорним було прийнято рішення продовжити розпочату ще в грудні минулого року традицію. Завдяки травневим святам вперше будуть організовані відразу три поїздки на місяць. Нагадуємо, крім екскурсій в тур вихідного дня входять проживання в 4-х зірковому готелі «Алькор» і 3-ри разове харчування.