Ми з чоловіком і сином дуже любимо Західну Україну, її високі гори, бурхливі річки, густі ліси, самобутність і неповторний колорит. Тому, коли є можливість, намагаємося відкривати для себе нові місця. У квітні 2019 року завдяки путівці від профспілки «Металургів» ДМК нам пощастило побувати в смт Східниця (Львівська область). Незважаючи на те, що в це селище міського типу ми приїхали вдруге, відкрили для себе його немов заново!

А все завдяки СПА-готелю Respect, який розташований у віддаленому і надзвичайно мальовничому куточку Східниці. Тут ми провели десять чудових днів, повних спокою, якого так не вистачає в нашому динамічному житті, умиротворення і комфорту. Десять днів насолоди красивими пейзажами, найчистішим повітрям, неспішними прогулянками і спілкуванням з природою.

Окремо варто сказати про сам готель. З першої хвилини відчувається, що персонал готелю робить все можливе, щоб гості відчували себе максимально комфортно. Все дуже красиво, вишукано і продумано до дрібниць, все сприяє відпочинку, розслабленню і задоволенню. Вищий бал можна поставити буквально за все: комфортний номер, звідки відкривається прекрасний вид, здорова і вишукана кухня, бювет з мінеральними водами, процедури для душі і тіла, красива територія біля готелю, комфортна СПА-зона з басейном і саунами, і, звичайно, ставлення до відпочиваючих – воно вище всяких похвал! Словом, якщо у кого-небудь буде можливість відвідати Східницю, і СПА-готель Respect зокрема, погоджуйтеся не роздумуючи. Ви про це не пошкодуєте!

Дякую профспілці «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» за можливість відпочивати і оздоровлюватися.

Альона Хуторна, інженер 1 категорії ОВсП

Spa-готель Respect – кращий в Карпатах, має безліч нагород. У 2016 році готель став переможцем V Національної премії «Best spaservice in Ukraine» в номінації «Besthotel & spa», в 2010 році «Респект» був визнаний кращим Spa-готелем року, були нагороди і в 2013, і в 2014 роках.