У минулий уїк-енд в Білій Церкві відбувся традиційний щорічний міжнародний марафон. ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і профспілку «Металургів» на легкоатлетичному форумі представили Олександр Аксьонов (ЦРМО РСЦ) та Андрій Алейнік (ГЦ).

У програмі змагань було 5 номінацій: марафон, напівмарафон, марафонська естафета, 5 верст, 2 версти. Кам'янчани виступили в найпрестижніших дисциплінах: Андрій Алейник – в марафоні, Олександр Аксьонов – в напівмарафоні.

Своїми враженнями про турнір поділився Олександр. Він розповів про те, що траса дуже зручна. На ній місцевий легкоатлет Дмитро Барановський встановив діючий рекорд України в марафоні – 2 години 7 хвилин 15 . Цей результат також є найкращим і на пострадянському просторі.

– На Білоцерківському марафоні ми з Андрієм вже в третій раз, – каже О.Аксьонов з ремонтно-сервісного центру. – Алейник як для любителя показав дуже гарний результат – 3 години 32 хвилини. На марафонській дистанції він фінішував восьмим у своїй віковій категорії «40-44». Всього ж в його категорії брали участь понад 20 бігунів. Я також був 8-м в категорії від 40 до 44 років, але в напівмарафоні. Разом зі мною на старт вийшли 24 легкоатлета. Результат – 1 година 37 хвилин 55 секунд. Хотів би подякувати профспілці «Металургів» ДМК за допомогу.

І Андрій, і Олександр люблять бігати на довгі дистанції. У наступному році вони планують взяти участь у марафонах Харкова і Полтави.

– Дуже хотілося б взяти участь в харківському марафоні «Визволення», який пройде в серпні 2019 року, – ділиться планами Олександр. – В ньому бере участь дуже багато спортсменів.