4 травня на галявині зльотів лівого берега Кам'янського пройшов фінальний етап дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь 5команд-переможців серед навчальних закладів Кам'янського. Організатором виступив позашкільний навчальний заклад «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Горицвіт», з яким у профспілки «Металургів» склалися дружні стосунки.

«Сокіл» («Джура») – це всеукраїнська дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра українського козацтва. Вона є формою позакласної роботи з патріотичного і морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Гра являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри.

На відкритті були присутні керівник підрозділу ГО «ДІЯ» Володимир Груша, заступник голови профспілки «Металургів» Віталій Ровков, представники територіальної оборони міста Дмитро Зачепило і Володимир Біцкевич, які привітали учасників з виходом у фінальний етап гри і побажали командам яскравих перемог.

– Беручи участь в грі «Сокіл» («Джура») ви стаєте сильнішими і мужнімиши, – сказав В.Ровков. – Тих хто програв сьогодні не буде, тому що кожна команда, що вийшла у фінальну стадію, проявила волю до боротьби і характер. Профспілкова організація «Металургів» і адміністрація Дніпровського меткомбінату завжди підтримує і буде підтримувати молодь та всі спортивні заходи. Хотілося б, щоб ви були справжніми патріотами нашої країни, щоб Україну ви любили не словом, а серцем!

Далі Віталій Леонідович від імені профспілки «Металургів» і адміністрації ПАТ «ДМК» для дітей позашкільного навчального закладу «Горицвіт», де також займаються і діти працівників Дніпровського меткомбінату, зробив подарунок. Керівнику центру Олександру Азарову було вручено два туристичні намети.

У період фінальних змагань хлопці та дівчата пройшли ряд складних етапів, такі як контрольно-туристичний маршрут, нічна гра з нічним орієнтуванням й інші. Переможець виборов путівку на Всеукраїнські змагання дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Відео

Світлини