Фестиваль «Дивограй» надав можливість продемонструвати свою майстерність, познайомитися з творчими колективами різних районів і головне – навчити дітей та підлітків сприймати світ без кордонів, поважати культуру своєї країни.

Танцювальний колектив «Грація» – великий пропагандист хореографічного мистецтва. З незмінним успіхом він виступає в міських і районних конкурсах та фестивалях. Цього разу колектив отримав можливість стати учасниками обласного дитячо-юнацького фестивалю «Дивограй», метою якого є розвиток хореографічного аматорського мистецтва, створення нових та зміцнення існуючих танцювальних колективів і гуртків, залучення до них талановитої молоді, підвищення виконавського рівня аматорів, збагачення репертуару.

Серед більш ніж 20-ти колективів, які взяли участь у фестивалі «Дивограй», нашому в жанрі хореографії вдалося вибороти 2 місце. За це «Грація» в номінації хореографія була нагороджена дипломом лауреата фестивалю «Дивограй» 2 ступеню. Варто відзначити, що боротьба була досить нелегкою, адже всі конкурсанти показали високий рівень в різних номінаціях та різних вікових категоріях. «Дивограй» зібрав учасників з усієї області, які демонстрували свої таланти і виборювали довгоочікувані місця. В теплих і дружніх обставинах учасники фестивалю спілкувалися між собою, ділилися своїми враженнями.

Вагомий внесок в перемогу вклали дитяча наполегливість і впевненість у власних силах, а також підтримка і допомога в організації поїздки спонсорів. Зокрема колектив «Грація» передає велику вдячність голові профкому профспілки «Металургів» Олегу Анатолійовичу Нагорному. Добре, що не перевелися люди, яким не байдуже майбутнє країни і наших дітей, які змалку своєю творчою працею підіймають імідж України, рідного краю.

З кожним роком програма колективу стає більш насиченою і цікавою, виступи вирізняються оригінальністю. Сподіваємося, що і надалі наші діти будуть радувати своїми талантами!