15 липня 2019 року в дитячому оздоровчому комплексі «Лісова казка» відбулося вже третє за рахунком свято – урочисте відкриття табірної зміни ювілейного 55-го сезону. Дітвору приїхала привітати і профспілка «Металургів» ДМК.

14 липня 2019 року відбулася третя в 2019 році відправка дітей працівників ДМК і жителів Кам'янського у дитячий оздоровчий комплекс «Лісова казка». Від'їхали автобуси в оздоровницю ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з площі Ясюковича о 8-й годині ранку. Контроль за організаційними питаннями здійснювала і профспілка «Металургів».

Про це на своїй сторінці соціальної мережі FaceBook повідомив голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний. Офіційно про це було повідомлено керівником ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Олександром Подкоритова на очному рапорті у генерального директора підприємства, який відбувся 5 липня 2019 року.

7 червня 2019 року в дитячому-оздоровчому комплексі «Лісова казка» ПАТ «Дніпровський меткомбінат», який розташований у селі Могильов Царичанського району Дніпропетровської області, відбувся сеанс одночасної гри чемпіонки світу з шашок Віри Попруги. 15-річний майстер спорту грала з 33-у юними відпочивальниками дитячої оздоровниці. По закінченню сеансу кращі були нагороджені призами від профспілки «Металургів», яка підтримує молоду спортсменку.

Своє професійне свято медпрацівники України відзначають щорічно в третю неділю червня. З нагоди цієї дати 13 червня 2019 року в актовій залі медико-санітарної частини ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбувся святковий концерт, на який в якості почесних гостей були запрошені і представники профспілки «Металургів» ДМК.

6 червня у дитячому оздоровчому комплексі ПАТ «Дніпровський меткомбінат» пройшли «Ювілейні зустрічі в ДОК «Лісова казка». З нагоди 55-річчя оздоровниці у гості до дітей приїхали генеральний директор ПАТ «ДМК» О.Подкоритов, Кам'янський міський голова А.Білоусов і голова профкому профспілки «Металургів» О.Нагорний.

30 травня 2019 року в дитячому оздоровчому комплексі «Лісова казка» пройшов справжнє свято. Через день після заїзду дітей, відбулося урочисте відкриття I табірної зміни ювілейного 55-го сезону.

29 травня 2019 року відбулася перша в 2019 році відправка дітей працівників ДМК і жителів Кам'янського у дитячий оздоровчий комплекс «Лісова казка». Від'їхали автобуси в оздоровницю ПАТ «Дніпровський меткомбінат» з площі Ясюковича о 8-й годині ранку. Контроль за всіма організаційними питаннями здійснювала і профспілка «Металургів».

14 травня 2019 року у приміщенні народного музею історії ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулися святкові заходи до Дня матері та Дня вишиванки, які українці святкували відповідно 12 і 16 травня. Організатором виступила профспілка «Металургів», яка організувала концертну програму та виставку прикладного мистецтва.

Гідний відпочинок, прекрасне оздоровлення та якісне харчування нашої молоді. Цим ДОК «Лісова казка» Дніпровського меткомбінату з кращого боку характеризується далеко за межами нашого регіону. Але марку можливо тримати тільки при належному контролі за організацією оздоровлення дітей працівників ДМК і мешканців області, і особливо з боку профспілок. Тому нараду з підготовки здравниці до першого заїзду, яка 2 травня 2019 року відбулася в одному з корпусів комплексу, відвідав і голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний.

Заїзд першої зміни в оздоровницю ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбудеться 29 травня 2019 року. У 2019 діти працівників ДМК і городян будуть оздоровлюватися у 4-х змінах. Нижченаведені дати є попередніми. Остаточно вони стануть відомі після виходу наказу генерального директора А.Подкоритова по підприємству.