Спільний представницький орган (далі – СПО) профспілкових організацій ДМК щодо прийняття нового Колективного договору у ПАТ «Дніпровський меткомбінат» засідав 16 травня 2019 року в народному музеї історії підприємства. Нагадаємо, що профспілка «Металургів» виступила ініціатором відновлення переговорів з підготовки та укладення нового Колдоговору.

Профспілку «Металургів» представляли: голова СПО Ірина Пугачова, а також члени комісії Дмитро Бугров, Юрій Бунаков, Наталія Онопа і Олександр Чабан. Присутні представники трьох профорганізацій Дніпровського меткомбінату обговорили питання розділів: 11 – «Культурно-виховна и спортивно-масова робота», 12 – «Заключні положення», а також доповнення до правового акту.

Наступне засідання спільного представницького органу заплановано на найближчий четвер.

Варто пам'ятати, що правовий акт, який регулює соціально-трудові відносини між роботодавцем ПАТ «ДМК» і повноважними представники працівників, якими є профспілки металургійного підприємства, не переглядався з 2012 року. У Колективний договір включаються взаємні зобов'язання сторін з різних питань. Зокрема, забезпечення умов виконання виробничих завдань, охорони праці, заробітної плати, нормування праці, соціального захисту працівників та ін. Всього в чинному документі 13 розділів.