В ніч з 1 на 2 серпня 2019 року, на мостовому переході через річку Дніпро, автомобіль, в якому їхала сім'я Галімонових, пробив відразу два колеса об один з аварійних деформаційних швів. Наталя Галімонова, вийшовши з пошкодженої машини, при перетині мосту впала в отвір на розділовій смузі мосту з 10-метрової висоти. В результаті, працівниця газового цеху Дніпровського меткомбінату отримала важкі травми, які можуть зробити її інвалідом.

Результат СКТ: крайовий перелом переднього верхнього краю тіла хребта L1. Осколковий компресійний перелом тіла хребта L3 зі зміщенням уламків в сторону кістковомозкового каналу. Перелом остистого відростку і дудки тіла хребця L3 зліва. Переломи поперечних відростків тіл хребців L1; L5 справа. Перелом основи крижів на рівні S4-S5 зліва зі зміщенням. Перелом Th12 по паравертебральної лінії праворуч.

12 серпня Наталю Галімонову перевезуть на операцію в обласну клінічну лікарню ім. Мечникова. Їй потрібна термінова операція і імплантанти, на які потрібні чималі кошти. Профспілка «Металургів» надала Наталії матеріальну допомогу на лікування. Але цих коштів вистачить лише на перший час.

Не будьте байдужими!

Цей інцидент набув широкого розголосу в ЗМІ. Ось що пише інтернет-видання «Сайт міста Кам'янське».

«...Частину тієї страшної ночі Наталія Галімонова не пам'ятає. Жінка впала в отвір на розділовій смузі моста. Пролетівши більше десяти метрів, вона буквально дивом залишилася в живих. Однак може назавжди залишитися інвалідом.

Тоді сім'я Галімоновіх разом з двома дітьми рухалася по мосту з лівого на правий берег Кам’янського. І раптом, за словами водія автомобіля, машина влетіла в яму на місці деформаційного шва, від якого металева плита була абсолютно відірвана.

Наталя вийшла з пошкодженої машини і вирішила перетнути міст. У поліції дану справу класифікують як нещасний випадок. Адже впала Наталя з розділової смуги, яка не призначена ні для транспорту, ні для пішоходів. А за пошкоджені машини балансоутримувач моста, якого поки тільки встановлюють, швидше за все, сплатить штраф у розмірі 600 гривень.

В міськраді Кам'янського кажуть, що про аварійні шви на мосту знають і поступово їх ремонтують. Однак, чому перед ними немає попереджувальних знаків, не пояснюють. А ось отвори на розділовій смузі, за словами чиновників, закриватися і не повинні. Адже для пішоходів вони не призначені.

Родичі Наталі планують продовжувати звертатися в поліцію і навіть у прокуратуру. Жінку тим часом хочуть перевезти до обласної лікарні імені Мечникова. Там їй зможуть надати хірургічну допомогу. Зараз, за словами виконуючого обов'язки завідувача відділенням політравми лікарні швидкої допомоги Романа Євдокимова, у жінки різні травми: компресійний перелом третього хребця, переломи з першого по п'ятий поперечні відростки поперекових хребців і перелом крижів. Прогнози він давати не став, тому що лікування буде затяжним».