В ніч з 1 на 2 серпня 2019 року, на мостовому переході через річку Дніпро, автомобіль, в якому їхала сім'я Галімонових, пробив відразу два колеса об один з аварійних деформаційних швів. Наталя Галімонова, вийшовши з пошкодженої машини, при перетині мосту впала в отвір на розділовій смузі мосту з 10-метрової висоти. В результаті, працівниця газового цеху Дніпровського меткомбінату отримала важкі травми, які можуть зробити її інвалідом.

Результат СКТ: крайовий перелом переднього верхнього краю тіла хребта L1. Осколковий компресійний перелом тіла хребта L3 зі зміщенням уламків в сторону кістковомозкового каналу. Перелом остистого відростку і дудки тіла хребця L3 зліва. Переломи поперечних відростків тіл хребців L1; L5 справа. Перелом основи крижів на рівні S4-S5 зліва зі зміщенням. Перелом Th12 по паравертебральної лінії праворуч.

12 серпня Наталю Галімонову перевезуть на операцію в обласну клінічну лікарню ім. Мечникова. Їй потрібна термінова операція і імплантанти, на які потрібні чималі кошти. Профспілка «Металургів» надала Наталії матеріальну допомогу на лікування. Але цих коштів вистачить лише на перший час.

Гроші на допомогу Н.Галімоновій можна перераховувати на банківську картку Альфа банку: №5355571250509908, отримувач – СМИЦЬКА ТЕТЯНА СТЕФАНІВНА (мати постраждалої).

Не будьте байдужими!

Цей інцидент набув широкого розголосу в ЗМІ. Ось що пише інтернет-видання «Сайт міста Кам'янське».

«...Частину тієї страшної ночі Наталія Галімонова не пам'ятає. Жінка впала в отвір на розділовій смузі моста. Пролетівши більше десяти метрів, вона буквально дивом залишилася в живих. Однак може назавжди залишитися інвалідом.

Тоді сім'я Галімоновіх разом з двома дітьми рухалася по мосту з лівого на правий берег Кам’янського. І раптом, за словами водія автомобіля, машина влетіла в яму на місці деформаційного шва, від якого металева плита була абсолютно відірвана.

Наталя вийшла з пошкодженої машини і вирішила перетнути міст. У поліції дану справу класифікують як нещасний випадок. Адже впала Наталя з розділової смуги, яка не призначена ні для транспорту, ні для пішоходів. А за пошкоджені машини балансоутримувач моста, якого поки тільки встановлюють, швидше за все, сплатить штраф у розмірі 600 гривень.

В міськраді Кам'янського кажуть, що про аварійні шви на мосту знають і поступово їх ремонтують. Однак, чому перед ними немає попереджувальних знаків, не пояснюють. А ось отвори на розділовій смузі, за словами чиновників, закриватися і не повинні. Адже для пішоходів вони не призначені.

Родичі Наталі планують продовжувати звертатися в поліцію і навіть у прокуратуру. Жінку тим часом хочуть перевезти до обласної лікарні імені Мечникова. Там їй зможуть надати хірургічну допомогу. Зараз, за словами виконуючого обов'язки завідувача відділенням політравми лікарні швидкої допомоги Романа Євдокимова, у жінки різні травми: компресійний перелом третього хребця, переломи з першого по п'ятий поперечні відростки поперекових хребців і перелом крижів. Прогнози він давати не став, тому що лікування буде затяжним».